O autorze
Jestem psychologiem i psychoterapeutką, a także terapeutką uzależnień w Centrum probalans rozwój osobisty i zawodowy. Postanowiłam na blogu dzielić się spostrzeżeniami z gabinetu psychoterapeutycznego z perspektywy osoby siedzącej naprzeciwko. Problemy, z którymi przychodzą ludzie są trudne i bolesne, ale wierzę, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie ma większej satysfakcji zawodowej niż towarzyszenie i pomaganie osobie w procesie zmiany na lepsze.

Agnieszka Szafrańska - Romanów
Psycholog - Psychoterapeuta Centrum probalans

Współpracuję z portalem abczdrowie.pl

Trzy twarze miłości – na Walentynki o miłości z perspektywy psychologicznej

Miłość – uczucie od wieków inspirujące artystów. Spełniona jest źródłem romantycznych uniesień i szczęścia nie dającego się wyrazić słowami lecz nieodwzajemniona bywa przyczyną ogromnego cierpienia – popycha do destrukcji, aktów samobójczych, zbrodni z namiętności. Uczucie tak złożone, potrafiące wywołać zarówno dobrą jak i bardzo niszczącą energię jest obiektem badań naukowych.

Przy okazji Walentynek – święta zakochanych - zachęcam do poczytania o tym z jakich elementów w kontekście psychologicznym składa się miłość oraz jakim etapom podlega związek miłosny.

Cały artykuł tutaj:

http://centrum-probalans.pl/trzy-twarze-milosci-na-walentynki-milosci-perspektywy-psychologicznej/
Trwa ładowanie komentarzy...